Chevy Corvette Z06 1:24 Scale Friction Car – Yellow

12.00

S’ka stok

SKU: 550043 Kategori:

Ky model i lezetshëm i Chevy COrvettenë 1:24 duket njësoj si vetura e vërtetë. Me rrota që rrotullohen me të vërtetë, ju mund të vozisni modelin e automjetit tuaj dhe të ecni drejt aventurave argëtuese.

Gomat janë të përshtatshme për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm, dhe automjeti është bërë nga plastika super e fortë, kështu që mund të përballojë edhe terrenet më të vështira!

Pse nuk shikoni pjesën tjetër të koleksionit dhe shikoni nëse mund të mbledhni të gjithë grupin e automjeteve?

Karakteristikat e produktit:

  • Funksioni i tërheqjes dhe lëshimit
  • Bateritë nuk kërkohen
  • Dimensionet e produktit Përafërsisht – 5,23 x 9,8 x 18,5 cm

Specifications

Manufacturer

Braha

Manufacturer Number

866-82460Y

Our Product Number

550043

Age

11 +, 3 – 5, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids