Chicco Green Rocket My First Balance Bicycle

49.98

S’ka stok

SKU: 452623 Kategori: ,

Përgatitni të voglin tuaj për argëtim me biçikletën Chicco Green Rocket My First Balance.

Kjo biçikletë ekuilibri ndihmon në zhvillimin e ekuilibrit dhe besimit që i duhet fëmijës tuaj për të përdorur një biçikletë të vërtetë me 2 rrota. Një kornizë metalike ultra e lehtë por e fortë do të thotë se është e lehtë për ju ta kontrolloni dhe ta trajtoni. Ju gjithashtu mund të rregulloni lartësinë e shalës dhe timonit për argëtim të sigurt dhe të rehatshëm në natyrë. E krijuar posaçërisht për fillestarët, Green Rocket është hapi i parë drejt një dashurie të përjetshme për çiklizmin. Duke ushtruar me Chicco Balance Bikes, çdo fëmijë do të mund të lëvizë drejt një biçiklete të vërtetë me pedale pa asnjë vështirësi apo frikë.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: Biçikleta ime e parë e ekuilibrit Chicco Green Rocket
  • Pesha maksimale e përdoruesit: 25 kg
  • Rrotat: 24 cm në diametër
  • Lartësia e shiritit të dorezës: 57-61 cm
  • Lartësia e sediljes: 34 – 44 cm
  • E pershtatshme per moshat 2-5 vjec

Specifications

Manufacturer

Chicco

Safety Information

0

Manufacturer Number

17160

Age

0 – 3, 3 – 5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.