Chicco Pink Arrow My First Balance Bicycle

49.99

SKU: 519406 Kategori: , ,

Përgatitni të voglin tuaj për argëtim me biçikletën Chicco Pink Arrow – Biçikleta ime e Parë.

Shigjeta rozë ndihmon në zhvillimin e ekuilibrit dhe besimit që ka nevojë fëmija juaj për të përdorur një biçikletë të vërtetë me 2 rrota.

Një kornizë metalike ultra e lehtë por e fortë do të thotë se është e lehtë për ju ta kontrolloni. Ju gjithashtu mund të rregulloni lartësinë e shalës dhe dorezave për argëtim të sigurt dhe të rehatshëm në natyrë.

E krijuar posaçërisht për fillestarët, Pink Arrow është një hap i parë i shkëlqyeshëm drejt një dashurie të përjetshme për çiklizmin.

I përshtatshëm për fëmijët e moshës 3+ vjeç.

Çka duhet të dini?

  • Pesha maksimale: 25 kg
  • Rrotat: 24 cm në diametër
  • Lartësia e shiritit të dorezës: 57-61 cm
  • Lartësia e shalës: 34 – 44 cm

Specifications

Manufacturer

Chicco

Safety Information

Warning: not suitable for children under 36 months. Small parts – choking hazard

Manufacturer Number

17161

Age

3 – 5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.