Seatbelt tiramisu

19.99 29.99

SKU: 628339 Kategori: Etiketë:

Rrip sigurie me 5 pika të rregullueshme për karrigen e lartë Foppapedretti Tiramisù.

Specifications

Manufacturer

GIORDANI

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

8013440175353

Our Product Number

628339

Age

0 – 12 Months

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.