Children’s Umbrella – Frozen

5.00

SKU: 551837 Kategori: , , , ,

Mbroni të vegjlit tuaj nga shiu me këtë çadër për fëmijë.

Ky aksesor super i lezetshëm i licencuar zyrtarisht nga Disney Frozen, i detajuar me personazhet Elsa dhe Anna, është dhurata ideale për fansat e vegjël të ekskluzivitetit të madh të filmave! Shiriti i mbylljes me prekje mban ombrellën 15,5″ kur nuk përdoret, ndërsa fshihet lehtësisht, që do të thotë se do ta pëlqeni po aq sa fëmijët tuaj.

I përshtatshëm për fëmijët e moshës 3 deri në 10 vjeç.

Specifications

Manufacturer

EURO SWAN

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

WD21907

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.