Chuggington: Motorized Series – Safari Park Train Set

0.00

S’ka stok

Mirë se vini në Safari Park, vendi më i egër në Chuggington!

Bashkohuni me cicëronin e safarit, Mtambo, në një turne në Safari Park, ngarkoni Mtambo në ashensorin në lëvizje, sillni atë në pistën e Safari Park dhe lërini aventurat të fillojnë!

Jepini Mtambo një trokitje në çatinë e tij dhe ai do të nisë në aventurën e tij në safari falë kontrolleve të tij të motorizuara Touch and Go – mjafton vetëm një trokitje e lehtë për ta ndalur atë në mënyrë që ai të mund ti përshëndesë miqve të kafshëve të parkut safari në vendkalimin hekurudhor, të njëjtat kontrolle të mahnitshme të motorizuara ndihmojnë në ngritjen e portave të kalimit të parkut për të kaluar Mtambo.

Gjatë rrugës, do të takoni një majmun lozonjar, i cili mund të rrëshqasë në linjën e zinxhirit për të përshëndetur një luan miqësor përgjatë gjurmëve.

Kombinoni setin e shinave të Safari Park me një set të gjerë kompletesh të tjera treni.

Karakteristikat e produktit:

  • Bëni një turne safari me cicëronin e mençur dhe aventurier, Mtambo, kontrolli i lëvizjes së tij ju lejon të ndizni ose ndaloni motorët e tij duke trokitur në çatinë e tij
  • Përfshin 1 T.A.G ekskluzive të motorizuar. Motor Mtambo, 1 rimorkio, 18 copë trase, 4 copa lidhëse, 3 figura kafshësh, 2 pemë, ngjitëse
  • Kërkohen 4 x bateri AAA (nuk përfshihen)
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

Alpha Animation

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

EU890601

Our Product Number

549831

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.