City Vehicles 3 Pack (Styles Vary)

9.99

Automjetet e qytetit janë argëtuese në katër rrota!

Çdo automjet është i përshtatshëm për duart e vogla dhe i lehtë për t’u shtyrë. Cilin set do të merrni?

Një dhuratë e shkëlqyer për moshat 18+ muaj.

Ju lutemi vini re: stilet ndryshojnë në këtë produkt.

Specifications

Manufacturer

Happy Line

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

670101

Age

0 – 3

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.