Clementoni Science Museum Hot Rod + Race Track

15.00

Ka stok

SKU: 547822 Kategori: ,

Seti Hot Rod + Race Track nga Clementoni Science Museum është i mbushur plot me argëtim STEM.

Ndiqni manualin e udhëzimeve për të ndërtuar garuesin tuaj Hot Rod ndërsa mësoni parimet bazë të mekanikës dhe inxhinierisë. Hot Rod funksionon në një modul të mrekullueshëm tërheqës, duke e bërë atë të përsosur për lojëra emocionuese garash pasi të keni përfunduar ndërtimin.

Shkarkoni aplikacionin falas të Mechanics Laboratory për një automjet tjetër të lezetshëm dhe më shumë për të zbuluar dhe ndërtuar me mbi 130 komponentët në grupin Hot Rod + Race Track.

Për moshat 8+ vjeç.

Specifications

Manufacturer

The Entertainer – FOB

Our Product Number

547822

Age

11 +, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.