Clementoni Science Museum – Explorer & Space Station

15.00

Ka stok

SKU: 542416 Kategori: ,

Eksploroni botën e inxhinierisë hapësinore me Muzeun e Shkencës Clementoni

Krijo dy modele dinamike – një rover të transformueshëm për eksplorimin e planetëve të panjohur dhe një stacion hapësinor të jashtëzakonshëm për të kaluar kufirin e ri të argëtimit.

Projektuar për të inkurajuar të mësuarit në një mënyrë të lehtë dhe argëtuese, “Explorer & Space Station” përmban 130 komponentë, duke përfshirë shufrat, ingranazhet, boshtet, rripat dhe gomat, dhe është ideal për t’u treguar fëmijëve një mënyrë për të zhvilluar mësimin e tyre praktik.

I përshtatshëm për fëmijët e moshës 8+ vjeç.

Specifications

Our Product Number

542416

Age

11 +, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.