Clementoni Science Museum – Mechanics Laboratory – Aeroplanes And Helicopters

24.99

S’ka stok

SKU: 532306 Kategori: ,

Hapni derën e botës së mrekullueshme të mekanikës dhe inxhinierisë me Aeroplanët dhe Helikopterët e Laboratorit të Mekanikës nga Clementoni.

Përdorni komponentët për të ndërtuar një koleksion mjetesh fluturuese. Mos u shqetësoni nëse jeni fillestar, pasi manuali i ilustruar është plot me këshilla dhe informacione të dobishme për t’ju ndihmuar të bëheni një inxhinier i vërtetë. Krijo një mrekulli mekanike me këtë set Clementoni!

Një dhuratë e shkëlqyer për moshat 6+ vjeç.

Specifications

Our Product Number

532306

Players

1+

Age

11 +, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.