cloudsleeper™ jetkids™ children’s inflatable bed – stokke®

47.90 59.00

SKU: 300504401 Kategori: Etiketë:

CloudSleeper™ është krevati i gjithë-në-një i fryrë i udhëtimit për fëmijët e moshës tre vjeç e lart. Është një shtrat praktik udhëtimi, mjaftueshëm i vogël për t’u futur në çantën e shpinës ose në bagazhin tuaj. E lehtë dhe e plotë, në një copë, pa pjesë të veçanta.

 

Dimensionet dhe pesha

75 cm (gjerësi) x 17 cm (lartësi) x 150 cm (gjatësi)
1.4 kg

Specifications

Manufacturer

STOKKE

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

7040355044017

Our Product Number

300504401

Age

0 – 12 Months

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.