“CoComelon Bath Squirters – JJ, Fish And Turtle”

15.00

Ka stok

SKU: 549434 Kategori: ,

Kthejeni kohën e banjës në një kohë argëtimi me këto lodra për banjë nga CoComelon:  JJ, Peshku dhe Breshka.

Spërkatje, spërkatje, spërkatje! Fëmijëve do t’ju pëlqejë të përgatiten për shtrat me këto lodra super-argëtuese të banjës. Ata shfaqin JJ në veshjen e tij të peshkatarit, së bashku me Breshkat e Detit dhe Peshqit. Kur shtrydhin miqtë e tyre të vegjël të lezetshëm, ata do të kënaqen kur uji spërkat prej tyre.

Ka edhe më shumë figura nga CoComelon për të mbledhur! Shikoni gamën e plotë për të sjellë shumë më tepër argëtim të këndshëm në çdo banjë. Çdo figurë është me përmasa të përsosura për duar të vogla.

Për moshat 18+ muaj.

Specifications

Manufacturer Number

WT80125

Our Product Number

549434

Age

0 – 3