CoComelon Character Peg Board

10.00

S’ka stok

Zhvillimi i aftësive të shkëlqyera motorike tek fëmijët, aftësitë e lëvizjet dorës, njohja e ngjyrave, sensi artistik, imagjinata dhe modelet e hershme, aftësia për të rritur sekuencën.

Specifications

Manufacturer

RMS

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

96-0005

Age

0 – 3, 3 – 5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.