CoComelon Deluxe Family 8 Figure Set

39.99

SKU: 564012 Kategori: , ,

Përgatituni për argëtim me këtë set me 8 figura CoComelon Deluxe Family.

Frymëzuar nga shfaqjet televizive të suksesshme për fëmijë, të vegjëlve tuaj me siguri do t’ju pëlqejë të rikrijojnë skenat e tyre të preferuara nga shfaqja me JJ dhe të gjithë familjen në këtë set super të lezetshëm me JJ, mamin, babin, gjyshërit dhe më shumë!

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: 1 x Set me 8 figura CoComelon Deluxe Family
  • Frymëzuar nga shfaqja televizive hit – CoComelon
  • Përmban një vizatim në paketim për ngjyrosje për të promovuar qëndrueshmërinë dhe kreativitetin për të vegjlit tuaj
  • Ndihmon zhvillimin e aftësive të shkëlqyera motorike të fëmijëve, shkathtësisë dhe më shumë!
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

JAZWARES

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

CMW0047

Our Product Number

553794

Age

3 – 5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.