CoComelon Magnetic Scribbler Drawing Board

9.99

S’ka stok

SKU: 552661 Kategori: ,

Shijoni argëtimin gjatë lojës me këtë tabelë vizatimi Cocomelon Magnetic Scribbler, përdorni lapsin në tabelën e vizatimit magnetik për të bërë vijat dhe çdo formë ose karakter që ju pëlqen, më pas fshijini ato dhe filloni përsëri. Ky Scribbler është ideal për t’i mbajtur fëmijët të zënë në udhëtime të gjata dhe është gjithashtu një mënyrë e shkëlqyer për të inkurajuar kreativitetin kur ata rriten.

 

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin tabelën e vizatimit CoComelon Magnetic Scribbler me 2 vula magnetike dhe laps magnetik
  • Përdorni lapsin dhe vulat për të vizatuar në tabelën magnetike, më pas fshini ato për të filluar përsëri
  • Argëtim i shkëlqyeshëm pa rrëmujë, ideale për të udhëtime
  • Përmasat e përafërta 22 x 29 x 1 cm
  • E përshtatshme për moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

HUNTER PRICE

Manufacturer Number

42157

Our Product Number

552661

Age

3 – 5