CoComelon – Musical Yellow School Bus with JJ Figure

39.99

SKU: 564016 Kategori: , ,

Bëhuni gati për shkollë me këtë autobus shkollor të verdhë muzikor nga CoComelon.

Pavarësisht nëse jeni duke zbritur apo duke hipur, ky autobus shkollor i verdhë muzikor është i përsosur për shumë argëtim me role. Vendosni figurën e përfshirë JJ në ulësen e shoferit, më pas përgatituni për aventurë.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin 1 autobus shkollor të verdhë muzikor CoComelon
  • 1 x figure e JJ e përfshirë
  • Mjaft vend në autobus për 6 nga miqtë tuaj të preferuar të CoComelon
  • Shtypni butonin në pjesën e përparme për të kënduar këngën  ‘The Wheels on the Bus’
  • Kërkesat për baterinë: 2 x AA (të përfshira)
  • E pershtatshme per moshat 2+ vjec

Specifications

Manufacturer

JAZWARES

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

CMW0015

Age

0 – 3, 3 – 5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.