CoComelon My First Puzzles Set 4pk

6.00 9.00

Ka stok

Prezantojeni të voglin tuaj në botën e zgjidhjes së problemeve me këtë Set me 4 puzzles nga CoComelon.

Fëmijët do të argëtohen shumë duke përdorur aftësitë e tyre për zgjidhjen e problemeve për të zgjidhur çdo enigmë. Ata mund të përpiqen të bëjnë më të mirën për të rreshtuar format, më pas të dallojnë të gjithë personazhet e tyre të preferuar të CoComelon kur t’i bashkojnë siç duhet. Brenda kutisë ka 4 puzzle të ndryshme, secila me një dizajn argëtues.

Karakteristikat e produktit:

  • 4 x puzzle me temë CoComelon të përfshira në set
  • Stili i thjeshtë për fillestarët me bashkim pjesësh figure
  • Dizajn i ndritshëm dhe shumëngjyrësh CoComelon
  • Përmban të gjithë personazhet e tyre të preferuar
  • Dëshironi edhe më shumë argëtim CoComelon? Shikoni gamën tonë të plotë të lodrave, aksesorëve dhe grupeve të lojërave CoComelon këtu në The Entertainer.
  • Për moshat 18 muaj – 5 vjeç.

Specifications

Manufacturer

RMS

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

96-0033

Age

0 – 3, 3 – 5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.