CoComelon Sensory Playset

8.00 12.00

S’ka stok

SKU: 551372 Kategori: , , , Etiketë:

Shtypeni, formojeni, shtrijei, shtrydheni, lyejeni, skaliteni, ose thjesht tërhiqeni ngadalë dhe shikoni të rrjedhë!

Karakteristikat e produktit

  • 6 ngjyra të ndryshme dhe një rrogoz për ta përdorur atë.
  • Zhvillon aftësi të shkëlqyera motorike
  • Gdhendni, shtypni dhe formësoni Playfoam në çdo gjë që mund të imagjinoni!
  • Sculpting Playfoam zhvillon perceptimin shqisor
  • Dhurata perfekte për moshat 3+ vjeç
  • Për fëmijët parashkollorë ose djemtë dhe vajzat më të rritur, të gjithë mund të argëtohen

Specifications

Our Product Number

551372

Age

3 – 5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.