CoComelon Sing Along Bus Puzzle

15.00

Ka stok

Ky nuk është thjesht një puzzle, por në vend të kësaj ju mund të dëgjoni këngën e Cocomelon ‘Wheels on the bus’ ndërkohë që fëmija juaj argëtohet duke plotësuar enigmën gjigante.

Vogëlushi juaj do të pëlqejë t’i bashkojë pjesët e mëdha, duke zbuluar të gjithë personazhet e tij të preferuar të Baby Shark.

Karakteristikat e produktit:

  • Puzzle Cocomelon lejon fëmijën tuaj të dëgjojë muzikë duke shijuar bashkimin e enigmës
  • Pjesët gjigante i bëjnë ato të lehta për t’u parë dhe luajtur nga të vegjlit
  • E përkryer për përmirësimin e aftësive të shkëlqyera motorike
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

RMS INTERNATIONAL

Manufacturer Number

96-0094/ENT

Our Product Number

558222

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

3 – 5