CoComelon Wooden Bus Peg Board

13.99

Po kërkoni një mënyrë argëtuese që fëmija juaj të çlirojë imagjinatën e tij?

Provoni këto puzzle prej druri. Lodrat edukative të puzzle prej druri jo vetëm që u sjellin fëmijëve orë të tëra argëtimi, por i ndihmojnë ata të zhvillojnë koordinimin e syrit dhe dorës, aftësinë e të menduarit logjik dhe aftësitë e shkëlqyera motorike!

Karakteristikat e produktit

  • Lodër argëtuese dhe edukative zhvillimore për fëmijë.
  • Kjo enigmë prej druri është krijuar për duar më të vogla për t’u kapur lehtësisht.
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjeç
  • Zhvillon aftësi të shkëlqyera motorike

Specifications

Manufacturer

RMS

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

96-0010/ENT

Age

3 – 5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.