CoComelon Wooden Domino Puzzle

12.00

Ka stok

 Vogëlushi juaj do të argëtohet shumë duke luajtur me këtë puzzle domino prej druri nga CoComelon.

Qoftë nëse përputhen me personazhet e tyre të preferuar ose krijojnë një dizajn të mahnitshëm domino, fëmijëve do t’ju pëlqejë të tregojnë aftësitë e tyre me këtë puzzle domino prej druri premium. Ajo vjen me shumë ngjyra të ndezura, si dhe personazhet e tyre të preferuar të CoComelon.

Karakteristikat e produktit:

  • Seti përfshin 1x Puzzle Domino prej druri
  • Përmban një dizajn të ndritshëm dhe shumëngjyrësh me karaktere CoComelon
  • Ndihmon fëmijët të mësojnë për përputhjen, modelet dhe zgjidhjen e problemeve
  • Premton shumë argëtim në kohën e lojës
  • Po kërkoni më shumë lodra CoComelon? Zbuloni gamën tonë të mahnitshme të lodrave të frymëzuara nga filmi vizatimor i tyre i preferuar këtu në The Entertainer.
  • Për moshat 18 muaj – 5 vjeç.

Specifications

Manufacturer

RMS

Manufacturer Number

96-0002/ENT

Our Product Number

551360

Age

0 – 3, 3 – 5