CoComelon Wooden Memory Match Card Game

13.00

Ka stok

Bëjeni mësimin argëtues me këtë lojë memorie me letra prej druri nga CoComelon.

Kjo lojë memorie me letra prej druri me cilësi të lartë është prezantimi i parë i përsosur për kombinimin. Fëmijëve do t’ju pëlqejë të luajnë një lojë klasike të ‘snap’ ndërsa bashkojnë fotot e njejta. Me shumë ngjyra të ndezura dhe personazhet e tyre të preferuar të CoComelon, është gjithashtu shumë argëtuese!

Karakteristikat e produktit:

  • Seti përfshin 1x lojë memorie me letra prej druri
  • Përmban shumë ngjyra të ndezura dhe personazhet e tyre të preferuar të CoComelon
  • Bërë nga druri me cilësi të lartë
  • Ndihmon fëmijët të mësojnë për kombinimin dhe zgjidhjen e problemeve
  • Premton shumë argëtim në kohën e lojës
  • Mos harroni të shfletoni gamën tonë fantastike të lodrave CoComelon këtu në The Entertainer. Ne kemi shumë opsione argëtuese dhe edukative për të zgjedhur.
  • Për moshat 18 muaj – 5 vjeç.

Specifications

Manufacturer

RMS

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

96-0006/ENT

Age

0 – 3, 3 – 5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.