Connect 4 Game

30.00

Vetëm 1 stok

SKU: 517180 Kategori: ,

Loja klasike e Connect 4 është kthyer me një dizajn krejtësisht të ri!

Sigurohuni që të jeni të parët që vendosni katër me radhë – nuk ka rëndësi nëse është vertikale, horizontale apo diagonale, një fitore është një fitore!

I përshtatshëm për dy lojtarë nga mosha 6+ vjeç.

 

Përmbajtja

  • Rrjeti
  • 2 këmbë
  • Shiriti rrëshqitës
  • 21 disqe të kuqe
  • 21 disqe të verdha
  • Udhëzuesi i lojës

 

Specifications

Manufacturer

Hasbro

Manufacturer Number

A5640

Our Product Number

517180

Size

Height: 27.0 cm Width: 27.0 cm Depth: 6.0 cm Weight: 0.56 kg

Age

11 +, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.