Construction Vehicles Playset

19.99

S’ka stok

Drejtuesit e “Push and Play” do t’i kenë duart plot me aventura të reja me setin për automjete ndërtimi.

Çdo automjet është i zbukuruar me drita të ndritshme, realiste dhe etiketa paralajmëruese dhe përmban pjesë lëvizëse të rregullueshme. Shtypni butonin për të aktivizuar efektet e mrekullueshme të dritës dhe zërit në vinç!

Kur kombinoni vinçin me ngarkuesin e përparmë dhe automjetet e kamionit, nuk ka fund për ndërtimin dhe lojërat e vozitjes që mund të imagjinoni me setin e lojërave të automjeteve të ndërtimit.

Shtypni dhe luani me makinat fantastike për 3+ vjeç.

Specifications

Manufacturer

The Entertainer – FOB

Our Product Number

538164

Age

3 – 5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.