Cot mosquito net

0.00

S’ka stok

SKU: 5947391 Kategori:

Rrjetë kundër mushkonjave për krevat fëmijësh. Bëni dhomën e foshnjës tuaj të rehatshme dhe të sigurt. Aplikoni një rrjetë kundër mushkonjave në shtratin tuaj për të mbrojtur lëkurën tuaj delikate nga sulmet e insekteve. Skaji i rrjetës së mushkonjave është i pajisur me shirita elastikë që ju lejojnë ta përshtatni atë me çdo lloj shtrati. Me këtë aksesor netët e verës së fëmijës tuaj do të jenë më të qeta.

Specifikimet
Prodhuesi: GIORDANI


							

Specifications

Manufacturer

GIORDANI

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

8054688007259

Our Product Number

5947391

Age

0 – 12 Months

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.