Crayola – 24 Mini Twistable Special Effects Crayons

9.99

Vetëm 2 stok

SKU: 413971 Kategori: , ,

Krijo një mini-kryevepër me ngjyrat Crayola – Mini Twistable Efekte Speciale.

I përsosur për artistët e rinj, ky set përmban 24 ngjyra të ndezura me një sërë efektesh argëtuese.

Ngjyrat me efekte speciale nuk janë shkopinjtë tuaj të zakonshëm të dyllit, përdredhni fundin e ngjyrës dhe shtoni ngjyrosje metalike, neoni ose ylberi në artin tuaj. Këto ngjyra me përdredhje nuk kanë nevojë të mprehen kurrë!

A do të bëni një vizatim për mikun tuaj më të mirë, apo do të krijoni një autoportret të mrekullueshëm për ta varur në dhomën tuaj? Lëreni imagjinatën tuaj të egër, mundësitë janë të pafundme me Crayola!

Argëtim për artistë të moshës 3+ vjeç.

Specifications

Manufacturer

Crayola

Safety Information

0

Manufacturer Number

52-9824

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.