Creative 6-in-1 Cross Stitch Kit

13.00

Ka stok

SKU: 550391 Kategori:

Fëmijët kreativ do të argëtohen me këtë set me thurje të kryqëzuar 6 në 1.

Frymëzuar nga kompletet tradicionale të thurjeve të kryqëzuara, ky set vetëm për fëmijët është i përsosur për t’i ndihmuar ata të krijojnë dizajne të mahnitshme pëlhure. Duke përdorur udhëzimet dhe modelet e dhëna, ata mund të bëjnë 6 modele të ndryshme.

E përshtatshme për moshat 8+ vjeç

Seti përfshin:

  • 6x modele
  • Thurje me ngjyra të ndezura
  • 2 x gjilpëra
  • Udhëzimet

Specifications

Manufacturer

RMS

Manufacturer Number

R65-4391

Our Product Number

550391

Age

11 +, 8 – 11, Big Kids