Crossed Signals Electronic Game

15.00

Ka stok

SKU: 554114 Kategori: ,

Fëmijëve do t’ju pëlqejë të testojnë shpejtësinë dhe saktësinë e tyre me këtë lojë elektronike Crossed Signals nga Mattel.

Është koha për të tundur dhe lëvizur! Fëmijët do të argëtohen shumë duke luajtur këtë lojë reagimi me ritëm të shpejtë, duke lëvizur kontrollorët në drejtimin e duhur për të fituar. Ka katër lojëra të ndryshme për të zgjedhur, të gjitha të përshtatshme për lojëra solo dhe me shumë persona.

Karakteristikat e produktit:

  • Loja elektronike “Crossed Signals” ka lojtarët që lëvizin lart, lëvizin poshtë dhe e tundin lodrën drejt komandave të lehta zanore
  • 4 lojëra të ndryshme për të zgjedhur
  • I përshtatshëm për 1-4 lojtarë
  • Bateritë e kërkuara: 3x AAA (nuk përfshihen)
  • Dimensionet e produktit përafërsisht. – H.5 x W.25 x L.45 cm
  • Ju pëlqen kjo lojë me ritme të shpejta? Shikoni gamën tonë të jashtëzakonshme të lojërave të tavolinës, lojërave me letra dhe shumë më tepër këtu në The Entertainer.
  • Për moshat 8+ vjeç.

Specifications

Manufacturer Number

HCG57

Our Product Number

554114

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

8 – 11