Cupcake Stroller and Doll

25.00

S’ka stok

Bëhuni gati për aventurat më të lezetshme me këtë kukull dhe karrocë Cupcake nga Early Learning Centre.

Ky set vjen me një karrocë të lehtë dhe një kukull të adhurueshme mini Cupcake. Ju mund ta nxirrni kukullën tuaj për një shëtitje ose të luani me të në shtëpi. Kujdesuni për kukullën tuaj me shumë përqafime.

Të kesh një kukull Cupcake e bën lojën imagjinative me role edhe më argëtuese, dhe kujdesi për një kukull zhvillon aftësitë e kujdesit dhe të edukimit.

 

Karakteristikat e produktit:

  • Karrocë e lehtë dhe kukull për lojë imagjinare
  • Seti përmban: 1x mini kukull Cupcake dhe 1 karrocë
  • I inkurajon fëmijët të përdorin imagjinatën e tyre dhe të përfshihen në lojëra me role
  • Dimensionet e produktit: 46cm (H) x 36cm (W) x 23.5cm (D)
  • Dimensionet e paketimit: 53cm (H) x 14cm (W) x 11cm (D)

Specifications

Manufacturer

Addo ELC

Manufacturer Number

149832

Our Product Number

541122

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

3 – 5, 5 – 8