Cupcake Twin Stroller

59.99

E përkryer për të ecur me kukullat tuaja, kjo karrocë binjakesh Cupcake nga Early Learning Centre është e përkryer për lojë.

E bërë nga materiale të lehta dhe të qëndrueshme, karroca me doreza shkumë me kapje komode është e lehtë për t’u shtyrë nga duart e vogla. Le t’i vendosim të dyja kukullat tona të preferuara në karrocë në mënyrë të sigurt dhe sigurohuni që t’i keni paketuar të gjitha gjërat thelbësore në shportën poshtë karrocës. Mos u shqetësoni nëse bie shi, ne mund të përdorim kapuçët e rregullueshëm për t’i mbajtur kukullat tona të thata. Kur të keni mbaruar aventurën tuaj, karroca paloset lehtësisht ashtu si një karrocë e vërtetë!

Kjo lojë frymëzon imagjinatën ndërsa kujdesi për një kukull nxit aftësitë edukative.

Karakteristikat e produktit:

Karrocë e për kukulla binjake
Kukulla shitet veçmas
Karroca është e përshtatshme për kukulla të gjata deri në 40 cm
I inkurajon fëmijët të përdorin imagjinatën e tyre dhe të përfshihen në lojëra me role
Dimensionet e produktit: 61cm (H) x 48cm (W) x 55cm (D)

E përshtatshme për moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

Addo Play

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

200423

Our Product Number

551722

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.