DC Batman Movie 12″ Figure- Batman

19.99

S’ka stok

SKU: 555939 Kategori: , ,

Krijoni aventurat tuaja epike të Batman-it me figurën e aksionit Batman 30 cm! Ky superhero i DC ka 11 pika artikulimi, një pelerinë prej pëlhure dhe një stil të detajuar filmi që sjell në jetë figurat tuaja të preferuara të Batman!

Sillni në jetë momentet tuaja të preferuara të filmit Batman me Batman Action Figure dhe mbrojeni Gotham City!

Karakteristikat e produktit:

  • Figura 30 cm me 11 pika artikulimi
  • Shikoni figura të tjera 30 cm të DC Batman në The Entertainer (shiten veçmas)
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

SPINMASTER

Manufacturer Number

6061620

Our Product Number

555939

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

3 – 5