DC Batman Movie Gauntlet

19.99

A keni atë që duhet për t’u bërë detektivi më i mirë i Gotham City? Bëhuni Super Heroi juaj i preferuar me Batman Gauntlet. Kjo dorezë interaktive e lojës me role përshtatet mbi krahun tuaj dhe përmban detaje epike të stilit të filmit, gjashtë aksesorë blaster dhe një brez të rregullueshëm.

Blindoni dhe rrëzoni Super-Villains më të pamëshirshëm të Gotham City, si Penguin. Synoni objektivin tuaj, ringarkoni dhe përsërisni. Me detaje autentike dhe një brez të rregullueshëm, Batman Gauntlet sjell në jetë pjesën klasike të Batman

Karakteristikat e produktit:

  • E shkëlqyeshme për fëmijët dhe fansat e DC
  • E përkryer për të rikrijuar skenat tuaja nga filmi në lojë me imagjinatë
  • E pershtatshme per moshat 4+ vjeç

Specifications

Manufacturer

SPINMASTER

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

6060659

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.