DC Comics 30cm Superman Figure

19.99

S’ka stok

SKU: 5000100003 Kategori: , , ,

Të rinjve do t’ju pëlqejë të shpëtojnë universin nga e keqja me këtë figurë Supermeni me detaje të hollësishme. Me 11 pika artikulimi, një pelerinë prej rrobe dhe stil të detajuar, kjo figurë 30 cm, e cila duket tamam si Njeriu i çelikut, Superman, është dhurata ideale për të vegjlit!

Për më shumë argëtim, zgjeroni koleksionin tuaj të figurave të DC duke shtuar më shumë figura epike – Superman, The Flash dhe Shazam (secila figurë shitet veçmas).

I përshtatshëm për fëmijët e moshës 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer Number

HHJ86

Our Product Number

5000100003

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.