DC Comics 30cm Superman Figure

19.99

Ka stok

SKU: 545842 Kategori: , , ,

Të rinjtë do të duan të shpëtojnë universin nga e keqja me këtë figurë të Supermenit.

Me 11 pika artikulimi, pelerinë dhe stilim të detajuar, kjo figurë 30 cm Superman është dhurata ideale për të vegjlit që duan të shkojnë në aventura gjatë lojës!

Për më shumë argëtim, zgjeroni koleksionin tuaj të figurave të DC duke shtuar më shumë figura epike – Superman, The Flash dhe Shazam (secila figurë shitet veçmas).

Specifications

Manufacturer

Spinmaster

Manufacturer Number

6056778

Our Product Number

545842

Age

11 +, 3 – 5, 5 – 8, 8 – 11