DC Comics Batman 12″ Figure – Mr. Freeze

19.99

Ka stok

SKU: 552728 Kategori: , , ,

Krijoni aventurat tuaja epike të Super Hero dhe Super-Villain me Figurat e Aksioni 12 inç të Batman! Figura e Mr. Freeze përmban 11 pika artikulimi, një aksesor blaster dhe një stil komik të detajuar që sjell në jetë personazhet tuaja të preferuara të Batman!

Bashkohuni me Dyshen Dinamike të Batman-it dhe Robinit dhe ndihmoni që Gotham City të çlirohet nga Super-Villains e tij më të këqij si Joker dhe Mr. Freeze. Adhuruesit e DC-së të të gjitha moshave i duan koleksionet e Batman-it për të angazhuar imagjinatën e tyre dhe për të krijuar misionet e tyre epike Super Hero!

Karakteristikat e produktit:

  • Me 11 pika artikulimi, është e lehtë të pozosh këtë figurë 12 inç Mr. Freeze në një sërë pozash aksioni.
  • Shtoni Super Heronjtë dhe Super-Villains si Batman, Robin, The Joker, Mr. Freeze dhe më shumë në koleksionin tuaj të figurave
  • Figurat zyrtare 12 inç të Batman janë lodrat perfekte të superheronjve për djemtë dhe fansat e Justice League dhe DC Comics Universe.
  • Përmasat e përafërta: 30 cm (H) x 5 cm (P) x 10 cm (L)

Specifications

Manufacturer Number

HHJ86

Our Product Number

552728

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.