DC Comics The Flash Hero Roleplay Set

69.99

Dukuni si njeri më i shpejtë në tokë me DC Comics The Flash Hero Roleplay Set.

Ky set heroik i roleve përfshin një maskë dhe unazë ikonike ndriçuese The Flash. Vendosni maskën Flash dhe aktivizojeni për të fshehur identitetin tuaj. Maska do të ndizet dhe ju mund të aktivizoni mbi 15 tinguj unikë dhe efekte drite. Vendosni unazën Flash për të kompletuar pamjen. Unaza përmban skulpturë të detajuar në film dhe mban një simbol rrufeje.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: Maskën dhe unazën The Flash
  • Unaza karakterizohet me skulpturë të detajuar dhe një simbol rrufeje
  • 10+ tinguj dhe drita unike që aktivizohen me vizoren
  • Ndërtoni koleksionin tuaj të figurave DC me The Flash, Dark Flash, Batman dhe më shumë (shiten veçmas)
  • Përmasat e përafërta: 30,48 x 13,34 x 25,4 cm
  • Kërkesat për baterinë: 3 x LR44 (përfshirë)
  • E pershtatshme per moshat 4+ vjeç

Specifications

Manufacturer

SPINMASTER

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

6065835

Our Product Number

555163

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.