DC League of Super-Pets Invisible Jet Playset

16.00

Bëhuni gati për të dërguar miqtë tuaj të preferuar të DC League of Super-Pets në shpëtim në këtë këllëf të padukshëm avionësh nga Fisher-Price.

Kutia e pastër e transportit është e stiluar ashtu si avioni nga filmi, këllëfi i padukshëm i avionit i lejon fëmijët të çojnë lojën e tyre të shtirur deri në disa lartësi.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: 1 x DC League of Super-Pets Carry Case dhe 5 x Minifigura, Krypto the Superdog, Ace the Hound, PB, Merton the Turtle dhe Chip the ketri
  • Uleni secilën figurë brenda avionit të padukshëm, mbylleni dhe fluturoni në shpëtim
  • Nxit lojën imagjinative dhe tregimin, në shtëpi ose gjatë udhëtimit
  • Përmasat e përafërta: 20 cm x 15 cm x 5 cm
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

MATTEL TOYS

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

HGV07

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.