DC League of Super-Pets Rev & Rescue Krypto

29.99

S’ka stok

SKU: 556904 Kategori: , , ,

Jepni të gjithë aksionin emocionues të filmit DC League of Super-Pets me figurën Rev & Rescue Krypto.

Kriminelët e rinj mund ta shndërrojnë Krypto Superqenin nga qëndrimi “këlysh”-djathtas në modalitetin “fluturim”, më pas shtypin pelerinën e tij për të “rrokullisur” dhe për ta dërguar atë në aksion.

Karakteristikat e produktit

  • Figura e motorizuar Krypto the Superdog me tinguj, fraza dhe veprim ‘fluturues’ të kontrolluar nga fëmijët 2 mënyra për të luajtur: Rev & Rescue Krypto transformohet lehtësisht nga qëndrimi drejt në modalitetin ‘fluturues’
  • Shtypni pelerinën e tij për të ‘ringjallur’ Krypto the Superdog për veprim të motorizuar.
  • Sa më shumë të shtypin fëmijët, aq më larg ai do të shkojë!
  • Mbi 30 fraza reale të personazheve, tingujt e veprimit dhe meloditë i shtohen lojës emocionuese
  • 3 x AA (përfshirë)
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

MATTEL TOYS

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

HGK99

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.