DC League of Super-Pets Superman & Krypto Figures

25.00

Ndihmoni të shpëtoni ditën me DC League of Super-Pets Superman & Krypto Figures.

Është një zog…është një aeroplan…është Supermeni dhe qeni i tij, Kripto. Kriminelët e rinj mund të rikrijojnë aksionin e furishëm nga filmi DC League of Super-Pets me këtë figurë të qëndrueshme të vendosur nga Fisher-Price. Fëmijët mund të përdredhin figurën e Supermenit për një veprim të mrekullueshëm me grusht ndërsa dërgojnë Krypto Superqenin ‘duke ndjekur’ djemtë e këqij. Por kini kujdes për atë kriptonit!

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: Figurën e Supermenit, figurën e qenit Krypto dhe aksesorin kriptonit
  • Kthejeni figurën e Supermenit për veprim të mrekullueshëm me grusht
  • Lëvizni krahët dhe këmbët e figurave për veprim realist
  • Kërkoni sete figurash shtesë të DC League of Super-Pets nga Fisher-Price për më shumë argëtim miqësor për parashkollorët! (shiten veçmas)
  • Dimensionet e përafërta: Figura e Supermenit është 6 inç e gjatë. Figura Krypto Superqeni është 4 inç i gjatë
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Our Product Number

553756

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.