DC Remote Control Batmobile

34.99

Ka stok

Patrulloni rrugët e qytetit Gotham me këtë makinë të mahnitshme Batmobile me telekomandë nga DC Comics.

Pavarësisht nëse po luftoni kundër Joker-it ose po përballeni me një armik krejt të ri, ky Batmobile me telekomandë është mënyra më e mirë për të arritur në çdo aventurë. Me një dizajn super të hijshëm dhe rrota të mahnitshme Bat-Symbol, do të jeni gati për çdo aventurë.

Ky set vjen me 1 Batmobile dhe 1 telekomandë të lehtë për t’u përdorur, të cilat mund të dirixhojnë automjetin tuaj deri në 75 metra larg.

Për moshat 4+ vjeç

Specifications

Manufacturer

Spinmaster

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

6058489

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.