Disney Frozen 2 Fantasy & Hair Accessories Set – 12 Pack

14.99

Ka stok

SKU: 544712 Kategori: , ,

Adhuruesit e vegjël të Disney’s Frozen do të pëlqejnë stilimin e flokëve të tyre me këtë set aksesorësh prej 12 pjesësh. Ky komplet i licencuar zyrtarisht përfshin një shirit koke, byzylykë, unaza dhe më shumë! Princeshat e vogla do të duan të stilojnë flokët e tyre me shiritin e përfshirë. Kapni shtesat e flokëve për t’u dukur si Elsa dhe Anna.

Vendosni stolitë dhe ndjehuni si mbretër. Ka unaza, byzylykë dhe një gjerdan me rruaza. Vendosni stolitë me rruaza dhe shkëlqeni. Byzylykët, gjerdanët, unazat dhe kapëset e flokëve paraqesin imazhe të personazheve tuaj të preferuar Frozen.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: 1 x shirit koke, 1 x gjerdan, 2 x byzylykë, 2 x rrathë, 2 x kapëse flokësh, 2 x unaza dhe 2 x gërsheta flokësh me kapëse
  • Gërshetat e flokëve kapen lehtësisht për të transformuar menjëherë pamjen tuaj
  • Gjerdan me rruaza dhe byzylykë që shfaqin Anna dhe Elsa
  • Set me 12 pjesë
  • E pershtatshme per moshat 4 vjec +

Specifications

Manufacturer

The Entertainer – FOB

Our Product Number

544712

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.