Disney Frozen 2 Hair Accessories Set – 8 Pack

9.99

  • Adhuruesit e vegjël të Anna, Elsa dhe miqtë do ta adhurojnë këtë set magjik të aksesorëve Frozen 2.

    Ky produkt zyrtarisht i licencuar i Disney Frozen 2, i cili përmban tetë aksesorë të ndryshëm flokësh, si kapëse flokësh, shirita koke dhe lidhëse flokësh, është dhurata ideale për princeshat e vogla që duan të bëjnë aventura rreth Arendelle!

    Mënyra perfekte që fëmijët të kalojnë lojërat me miqtë dhe familjen, me këtë set, të vegjlit do të adhurojnë të shfaqin pamjet e tyre të reja në pasarelë!

    I përshtatshëm për fëmijët e moshës 4+ vjeç.

Specifications

Manufacturer

Euro Swan

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

WD20545

Our Product Number

544711

Age

3 – 5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.