Disney Frozen Anna Doll

29.99

Ka stok

SKU: 562322 Kategori: , ,

Njihuni me Princeshën Anna të Arendelle – frymëzuar nga heroina e patrembur dhe e vendosur nga Disney’s Frozen!

Kjo kukull e modës shfaqet në pamjen e saj të veçantë të udhëtimit, me aksesorë që përfshijnë këpucë dhe një pelerinë dhe fund të butë. Në veshjen e saj të veçantë nga filmi, kjo kukull Anna është gati të udhëtojë për të shpëtuar mbretërinë!

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: 1 x Kukull Anna të stiluar ashtu si personazhi i dashur i animuar nga Frozen i Disney
  • Kjo kukull e modës Anna vesh veshjen e saj të veçantë të udhëtimit blu dhe vjollcë, me një pelerinë të butë, fund dhe këpucë të lëvizshme. Flokët e krehur të Anës janë stiluar gjithashtu në dy gërsheta, ashtu si në film
  • Mblidhni të gjitha kukullat e modës Disney Frozen për të imagjinuar aventura në Arendelle dhe më gjerë (Shitet veçmas)
  • Përmasat e përafërta: 32 cm x 11 cm x 5 cm
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

Mattel

Manufacturer Number

HLW49

Our Product Number

562322

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

3 – 5