Disney Frozen Ice Queen Aluminium 710ml Sports Drinking Bottle

8.00

Qëndroni të hidratuar me stil me shishen 710 ml prej alumini për pije të Mbretëreshës së Akullit nga Disney Frozen.

Pavarësisht nëse jeni duke u lodhur në mësimin tuaj të mjekësisë fizike ose duke luajtur jashtë në park, kjo shishe e mrekullueshme uji është e përkryer për të gjitha aktivitetet tuaja! Ka një fotografi të mahnitshme të Elsës në anë, me plot rrotullime dhe fjolla dëbore.

Mbusheni me pijen tuaj të preferuar ose ujë freskues, më pas bëhuni gati për të luajtur! Ajo vjen me një dorezë të përshtatshme për transport.

Për moshat 8+ vjeç.

 

Specifications

Manufacturer

Stor

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

13205

Age

11 +, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.