Disney Frozen Watch

6.00

S’ka stok

Kjo orë dixhitale shumëngjyrëshe paraqet Elsën nga filmi Frozen i Disney është dhurata ideale për fansat e vegjël të këtij filmi.

Ekrani dixhital tregon qartë kohën në një format 24 orësh, ndërsa dekorimet do t’u kujtojnë të vegjëlve tuaj historitë dhe aventurat magjike që kanë pasur Elsa dhe miqtë e saj Anna dhe Olaf!

Rripi me ngjyre rozë e hapur dhe blu është i rregullueshëm për t’iu përshtatur shumicës së madhësive të kyçeve.

I përshtatshëm për fëmijët e moshës 3+ vjeç.

Specifications

Manufacturer

The Entertainer – FOB

Our Product Number

539332

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.