Disney Pixar Incredibles 2 Champion Series Figure – Jack-Jack & Raccoon

7.49 14.99

Vetëm 1 stok

SKU: 532922 Kategori: , , , Etiketë:

Specifications

Age

4 – 10 Years

Manufacturer

Jakks Pacific Limited

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

74950

Our Product Number

532922

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.