Disney Pixar Lightyear 12″ Zyclops Figure

20.00

Ka stok

SKU: 556888 Kategori:

Në një galaktikë shumë larg, Zyclops është gati për betejë, koleksiononi pjesën tjetër të gamës dhe përdorni pikat e shumta të artikulimit për të rikrijuar skenat tuaja të preferuara nga filmi i ri Lightyear (2022).

Fëmijët mund të eksplorojnë botën e Disney dhe Pixar’s Lightyear, historia e origjinës së astronautit që frymëzoi lodrën e preferuar të të gjithëve Space Ranger, me këtë artikull jashtë kësaj bote të frymëzuar nga filmi.

Karakteristikat e produktit

  • Rijetoni eksitimin e eksplorimit të hapësirës, konfliktit dhe punës ekipore në Disney dhe Pixar’s Lightyear, me këtë figurë autentike të detajuar 12 inç që përfaqëson një personazh kyç nga historia e origjinës së Buzz Lightyear.
  • Kjo figurë e egër e robotit Zyclops është gati për lojë kreative beteje të frymëzuar nga filmi.
  • Edhe duar të vogla mund ta mbajnë këtë figurë 12” për të rikrijuar skena dinamike dhe lëvizje karakteristike. Luftoni me dorën e tij të djathtë gati për grusht dhe të majtën si kthetra!
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

MATTEL TOYS

Manufacturer Number

HHJ74

Our Product Number

556888

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

3 – 5