Disney Pixar Lightyear 25cm Zurg Action Figure

25.00

Ka stok

SKU: 556876 Kategori:

Prezantimi i armikut të Buzz Lightyear’s Arch… Zurg! Luftoni për të shkatërruar Space Ranger Buzz të preferuar të të gjithëve me këtë figurë me aksesorë Zurg.

Të bllokuar në një planet të paeksploruar, Buzz Lightyear dhe shokët e tij të ekuipazhit do të duhet të luftojnë bimët armiqësore, insektet gjigante dhe kërcënimin përfundimtar, Zurg, për të përfunduar misionin e tyre dhe për t’u kthyer në shtëpi! Frymëzuar nga aventura emocionuese e animuar, kjo figurë përfaqëson armikun imponues të Buzz Lightyear Zurg, i cili duhet të ndalohet të sulmojë bazën e Komandës së Yjeve.

Karakteristikat e produktit:

  • Zurg ka 13 nyje të lëvizshme për të rikrijuar pozat e tij frikësuese për tregimet intensive të së mirës kundër të keqes.
  • Zurg është armiku i frikshëm i Buzz Lightyear dhe ekipit të tij, kështu që ai është i përgatitur për lojë aksioni të mirë kundër të keqes, të frymëzuar nga filmi.
  • I shkallëzuar ndaj figurave të tjera të veprimit të Lightyear, Zurg është më i madh dhe ngrihet mbi personazhet e tjerë ashtu si në film.
  • Rikrijoni skena dinamike dhe lëvizje karakteristike me 13 nyje të lëvizshme në këtë figurë masive veprimi.
  • E pershtatshme per moshat 4+ vjec

Specifications

Manufacturer

MATTEL TOYS

Manufacturer Number

HHJ72

Our Product Number

556876

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

3 – 5