Disney Pixar Lightyear Blast & Battle XL-15 Playset

39.99

SKU: 556878 Kategori: ,

Rijetoni eksitimin e eksplorimit të hapësirës me Disney Pixar Lightyear Blast & Battle XL-15.

Të bllokuar në një planet të paeksploruar, Buzz Lightyear dhe shokët e tij të ekuipazhit do të duhet të luftojnë bimët armiqësore, insektet gjigante dhe kërcënimin nga Zurg, për të përfunduar misionin e tyre dhe për t’u kthyer në shtëpi.

Adhuruesit do të bëjnë një udhëtim me shpejtësi të lartë për të aventuruar me këtë anije kozmike Blast & Battle XL-15 20 inç të gjatë me një figurë piloti Buzz Lightyear që sjell eksitimin e madh të shtëpisë së Lightyear. Një paketë avionësh me krahë del mbi shpinën dhe supet e Buzz 5 inç, më pas përshtatet me të në kabinë. Jetpack shkëputet për rrëfim të përmirësuar dhe përshtatet gjithashtu me figura të tjera pilot Buzz XL 5 inç. Një levë poshtë anijes hapësinore aktivizon rikrijimin e një momenti heroik nga filmi ndërsa një buton në krye të avionit qëllon predha nga të dy krahët.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: Anijen kozmike Disney Pixar Lightyear Blast & Battle XL-15 me figurën Buzz Lightyear, krahë jetpack dhe 4 predha
  • Rikrijo një moment heroik nga filmi duke tërhequr levën poshtë anijes kozmike • Jetpack me krahë mund të ngjitet në Buzz
  • Koleksionistët do të duan të mbledhin të gjitha figurat dhe mjetet e tjera të shkallës 5 inç për lojë dhe shfaqje dramatike (shiten veçmas)
  • Dimensionet e përafërta: Anija kozmike është afërsisht 20 inç e gjatë dhe figura Buzz Lightyear rreth 5 inç
  • E pershtatshme per moshat 4+ vjec

Specifications

Manufacturer

MATTEL TOYS

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

HHJ56

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.