Disney Pixar Lightyear Buzz Lightyear & Sox Figures

22.99

SKU: 556870 Kategori: , , ,

Para Woody-t, shoqëruesi personal i Buzz Lightyear ishte Sox, i njohur ndryshe si një mace robotike. Buzz nuk do të duhet të përballet kurrë me aventura vetëm me Sox-in në krah të tij!

Fëmijët mund të eksplorojnë botën e Disney dhe Pixar’s Lightyear, historia e origjinës së astronautit që frymëzoi lodrën e preferuar të të gjithëve: Space Ranger, të frymëzuar nga filmi.

Karakteristikat e produktit

Rijetoni aventurën Disney dhe Pixar’s Lightyear, me këtë figurë të Buzz Lightyear në kostumin e tij të përditshëm, të shoqëruar nga Sox, macja e tij robot.

Me lartësi 5 inç, kjo figure e Buzz Lightyear paraqet 12 nyje të lëvizshme, duke përfshirë bërrylat, kyçet e dorës, ijet dhe gjunjët, për një pozim dinamik.

Sox ka këmbë të mundshme, kokë dhe bisht

I projektuar me detaje reale të filmit, ky Buzz Lightyear është gati të komandojë ekipin e tij dhe të përballet me mjedisin e ashpër të planetit T’Kani Prime — të rikrijojë skena beteje dhe eksplorimi nga filmi ose të imagjinojë të reja.

E pershtatshme per moshat 4+ vjec

Specifications

Manufacturer

MATTEL

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

HHJ80

Our Product Number

556870

Age

3 – 5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.